Pašlaik AnyDo.lv serviss ir testa režīmā, lūdzam atstāt jūsu kontaktus un mēs ar Jums sazināsimies pēc projekta aktivizēšanas:
client

Visi speciālisti

Aigars R***

Latvija, Rīga

Aigars R***

Latvija, Rīga
Jauns, azartisks un strātāt gribošs jaunietis ar lielu atbildības sajūtu. zvani un visu sarunāsim.
Pilna grāmatvedības cikla uzskaite. Gada pārskatu sagatavošana. Atskaišu sagatavošana un iesniegšana gan valsts iestādēm, gan pēc pieprasījuma uzņēmuma vadībai. Grāmatvedības konsultācijas. Fizisko personu grāmatvedības uzskaite, nodokļu deklarāciju un atskaišu sastādīšana. Daļēja grāmatvedības apkalpošana – Nepieciešamības gadījumā atsevišķas grāmatvedības sadaļas kārtošana, piemēram, tikai pamatlīdzekļu uzskaite, noliktavas uzskaite, algas moduļa uzskaite, lietvedība utml
Programmētājs. Excel vba, C#, Java, Kotlin, TS, HTML.

Mebelumontaza

Latvija, Rīga

Mebelumontaza

Latvija, Rīga
Uzņēmums specializējas uz mēbeļu montāžas, virtuvju montāžas, elektroiekārtu montāžas, santehnikas montāžas darbiem. Apkalpojam dzīvojamās, (dzīvokļi, mājas- virtuves, viesistabas u.c.), gan nedzīvojamās telpas (biroji, veikali, noliktavas). Sniedzam kvalitatīvu un izdevīgu montāžas un demontāžas servisu gan pa visu Latviju, gan ārpus robežām, gan apkalpojot lielos objektus kā viesnīcas, jaunceltnes u.c. Latviski, krieviski, angliski runājoša montāžnieku komanda pieejama – jums ērtākajā laikā. Pēc pieprasījuma veiksim arī citus darbus, kā mērīšanu, līmeņošanu, regulēšanu un citus saistītus darbus. Montāžas veikšanā ir daudzu gadu pieredze, atbilstošā izglītība un speciālās zināšanas. Esam 'apbruņoti' ar augstas klases profesionālu instrumentu klāstu. Lai mūsu vietā runā mūsu darbi! Apskatiet tikai nelielu daļu mūsu darbu portfolio.