Sludinājumi: Kasešu griesti

Kasešu griesti. Jūs varat pasūtīt uzstādīšanu kasešu griesti par pieņemamu cenu tieši tagad!

comment

Sludinājumi kategorijā: kasešu griesti

Nav uzdevumu šajā kategorijā

Kasešu griesti ērti un nav dārgi

Jebkuras telpas remonta procesā viens no obligātajiem posmiem ir griestu darbi - profesionālu pakalpojumu komplekts virsmas apdarei un aizsargāšanai no ārējiem faktoriem. Mūsdienu materiālu dažādības dēļ dekoratīvās un aizsargājošās īpašības var realizēt vienlaicīgi. Optimāli risinājumi ir dzīvojamām istabām, kā arī biroju un citām telpām. Tajā pašā laikā ir svarīgi, lai darbu veiktu speciālists ar pieredzi šādu uzdevumu izpildē. Pakalpojums  AnyDo.lv palīdzēs jums atrast šādu meistaru vai specializētu komandu.

Griestu darba priekšrocības

Pat jaunās, jaunuzceltās ēkās griesti reti ir perfekti līdzeni. Tātad darba pirmā funkcija ir virsmas izlīdzināšana. Ja uz griestiem ir sakari - darbi vai kabeļi - apdares uzdevums ietvers to maskēšanu. Un ar to var rīkoties mūsdienu materiāli. Ar pareizi izvēlētu materiālu palīdzību ir iespējams sasniegt dizaina risinājumus - no tradicionālajiem līdz visdrosmīgākajiem.

Griestu darbu veidi

Ņemot vērā apdares metožu dažādību, darbu veikšanai labāk ir uzaicināt speciālistu, kurš zina, kā strādāt ar noteiktu materiālu grupu. Izvēloties, palīdzēs portfelis un iepriekšējo klientu ieteikumi. Visizplatītākie pakalpojumu veidi:

 1. Stiepjamie griesti  Populāra apdares iespēja, kas ir apsildāmu PVC lokšņu uzstādīšana uz īpašām līstēm ap griestu perimetru. Darbs tiek veikts ātri, un gatavā virsma ir pilnīgi gluda, skaista un uzticama. Ir pieejamas gan standarta baltas audekla, gan fotoattēlu drukāšanas iespējas.
 2. Balināšana vai krāsošana. Tradicionālās apdares metodes, jau zaudējot savu aktualitāti. Tie ir galveno griestu virsmas pārklājums ar sagatavotiem materiāliem (maisījumu vai krāsu). Tas ir ļoti laikietilpīgs process, un rezultāts ir salīdzinoši īslaicīgs.
 3. Piekārtie griesti  Tie var būt ģipškartona, kasetes vai statīvs: katram materiālam ir savas priekšrocības un uzstādīšanas īpašības. Piekares sistēma ir uzstādīta noteiktā attālumā no galvenās grīdas. Iegūtajā spraugā varat uzstādīt starmešus un paslēpt sakarus.
 4. Ģipškartona griesti - šāda dizaina cena ir viena no optimālākajām, un uzstādīšanas iespējas ir bezgalīgas. Ļoti populāras ir daudzlīmeņu konstrukcijas, kas ļauj vizuāli zonēt istabu un lieliski papildina interjeru. Rezultāts ir skaists un uzticams.
 5. Griestu remonts - šī darba cena ir pieejama, jo piekaramo vai piekārto konstrukciju gadījumā tas ir vienkāršs un ātrs process. Piemēram, tas ir papildu audekla stiepums sagging vai dažādu iemeslu dēļ sabojāta ģipškartona elementa nomaiņas laikā.

Kur pasūtīt griestus darbojas izdevīgi un droši?

Stiepjamiem griestiem cenas ir atkarīgas ne tikai no materiāla kvalitātes. Ievērojama izmaksu daļa ir meistara veiktais viņa pakalpojumu novērtējums. Jūs varat ietaupīt uz šo faktoru, bet, neriskējot ar kvalitāti, ja algojat tiešos izpildītājus. Mūsu dienests palīdzēs to izdarīt:

 • izpildiet uzdevumu 1-2 minūtēs;
 • norādiet pamatprasības;
 • Solīt
 • noteikt termiņu;
 • saņemt daudz lietojumprogrammu;
 • Izvēlieties meistaru pēc portfeļa un pārskatiem.

 

 

 

Visi izpildītāji ir pārbaudīti, un atsauksmes ir ārkārtīgi reālas. Rezultātā vidēji 5 minūtēs jūs varat atrast speciālistu vai komandu, par kuru rezultātu jūs varat neuztraukties. Tā kā komisijas maksas un papildu maksas par piekaramajiem griestiem nav noteiktas, klientam cenas būs visizdevīgākās.

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Kasešu griesti?