Sludinājumi: Aukle bērnam bez starpniekiem

Vai jūs vēlaties atrast aukli bez starpniekiem? Tikai pie AnyDo.lv ir pārbaudītu aklīšu reālas privātas reklāmas. Pasūtiet aukles paskalpojumus savam bērnam tieši tagad!

comment

Sludinājumi kategorijā: aukles

Category home
Skaidrā naudā
Cena ir apspriežama
Нужна сос няня для детей 6,3,1 год
Cena ir apspriežama
 • 3 Decembra 2019, 10:56

Aukles ērti un nav dārgi

Auklītes Rīgā. Kā atrast piemērotu auklīti bez starpniekiem?

Mūsdienu sabiedrībā bērnu pieskatīšanas pakalpojumi ir pieprasīti kā nekad agrāk - 12 stundu darba diena kļūst arvien pazīstamāka, arvien mazāk māmiņu izmanto visus 3 grūtniecības un dzemdību atvaļinājuma gadus. Bērns jāatstāj pie kāda, un ir svarīgi, lai šis “kāds” nodrošinātu profesionālu aprūpi un audzināšanu. Auklītēm patīk karstas kūkas - bet tajā pašā laikā daudzi zina, ka atrast labu speciālistu ir ārkārtīgi grūti.

Prasības privātajai auklītei

Šajā gadījumā nav “universālā karavīra” - aukle bērnam var specializēties darbā ar noteikta vecuma bērniem. Balstoties uz šo loģiku, kā arī aukļu nodarbinātības veidu, mēs varam izdalīt šādus speciālistu veidus:

 1. Aukle . Darbojas ar mazuļiem līdz 1 gada vecumam. Obligāta medicīniskā izglītība, ko papildina pieredze bērnu ārstniecības iestādē. Nepieciešamās zināšanas: noteikumi par bērna kopšanu, pareiza attīstība (zināšanas par visiem posmiem), spēja izprast mazuļa raudāšanas iemeslu un palīdzēt viņam.
 2. Auklītes audzinātāja . Viņi nodarbojas ar bērniem vecumā no 1-6 gadiem. Standarta prasības ir skolotāju izglītība un mūsdienu attīstības paņēmienu pielietošana. Plusi - pasniedzēja pieredze. Uzdevums ir mazuļa attīstība un sagatavošana skolai.
 3. Pārvaldība . Darbojas ar bērniem no 6 līdz 14 gadu vecumam. Skolotāju izglītības obligātā klātbūtne (augstākā). Papildu psihologa diploms, kā arī svešvalodas, mūzikas, etiķetes zināšanas nesāpēs. Uzdevumi - palīdzība skolas disciplīnu attīstībā, lai nodrošinātu vispārēju attīstību.
 4. Auklīte ar izmitināšanu . Viņš visu dienu nodarbojas ar bērnu mazuļa vecāku mājā. Uzdevumu saraksts ir atkarīgs no bērna vecuma. Tas var darboties ar 1-2 dienu pārtraukumu vai maiņu metodi, mainot ar vēl 1-2 auklītēm.
 5. Auklīte stundā . Viens no visizplatītākajiem pakalpojumiem, kas pieprasīti lielākajai daļai vecāku neregulārā darba laika dēļ. Uzdevumi: satikt bērnu no bērnudārza vai skolas, pavadīt māju, pabarot, uzturēties līdz vecāku ierašanās brīdim. Stundas aukle var vest bērnu pastaigā, pavadīt viņu uz papildu nodarbību.

Kā izvēlēties aukli

Labākais variants ir aukle bez starpniekiem. Tas ļaus izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem un objektīvi novērtēs katru kandidātu. Galvenie kritēriji:

 • izglītība;
 • mīlestība pret bērniem;
 • ātrs un savstarpēji pozitīvs kontakts ar bērnu;
 • atbildība;
 • veselības grāmatas klātbūtne.

Tiešsaistes pakalpojumu pasūtīšanas pakalpojums Kabanchik ļauj ātri atrast pieredzējušu un uzticamu meistaru ar klientu atsauksmēm un vērtējumiem. Pietiek ar pāris minūtēm, lai steidzami atrastu sava rajona speciālistu steidzamas lietas risināšanai

Vai meklējat auklīti Rīgā un vēlaties, lai viņa ievērotu visas šīs prasības? Vai arī vēlaties atrast auklīti bez pieredzes, strādājot par mērenu samaksu (aukle)? Pēc tam, izmantojot AnyDo.lv pakalpojumu, izvēlieties atbildīgo speciālistu ar ieteikumiem un augstu novērtējumu. Kādas ir pakalpojuma lietošanas priekšrocības?

Jūs pats uzstādāt uzdevumu un uzskaitāt prasības auklei. Jūs pats nosakāt cenu. Jūs izvēlaties aukli no vairākiem kandidātiem - tajā pašā laikā ieinteresēto speciālistu pieteikumi parādīsies tikai dažās minūtēs. Objektīvi un reāli pārskati palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli. Īpaši viegli stundā vietnē ir atrast auklīti.

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Aukles?