Sludinājumi: Burvju mākslinieka pakalpojumi brīvdienām

Vēlaties padarīt bērnu svētkus interesantus un aizraujošos? Lai burvis ar AnyDo.lv! Izveidojiet uzdevumu, un mūsu izpildītāji sazināsies ar jums.

comment

Sludinājumi kategorijā: burvju mākslinieki

Category present
Pārvietots uz arhīvu
25.00
Mikro maģija katram galdiņam- 10.-15
25.00
 • Latvija
 • 25 Augusta 2020, 12:00

Burvju mākslinieki ērti un nav dārgi

Tagad tiek organizētas daudzas bērnu ballītes, kurās burvis piedalās ar īsu interesantu programmu. Triki - tas vienmēr ir aizraujoši, svaigi, interesanti jebkura vecuma bērniem. Paradoksāli, bet ir grūti atrast labu burvi bērnu svētkiem, jo ​​daudzi iluzionisti ar “pieaugušo” programmām atsakās strādāt bērniem.

Tas nav pārsteidzoši, jo bērni ir ļoti prasīgi skatītāji, kuri uzreiz izjūt jebkādu izlikšanos, mēģinājumu maldināt vai nepatiesu. Ja pieaugušo auditorija piekāpjas jebkurai kļūdai, tad bērni uzreiz “pieķersies” tai un nemierināsies, kamēr nesaņem paskaidrojumu - vai vienkārši zaudē interesi par izrādi. Tāpēc joprojām ir ļoti svarīgi izvēlēties burvi, kurš atbildīgi reaģēs uz programmas izveidošanu mazajiem skatītājiem.

Bērni atšķirībā no pieaugušajiem spēj uzskatīt, ka triki ir maģija, bet iluzionists - burvis. Pazušana un priekšmetu izskats aizrauj mazuļus - it īpaši, ja visi triki tiek veikti nevainojami. Kurā vecumā bērni būs ieinteresēti skatīties burvju šovu? Prakse rāda, ka šī interese tiek pamodināta no 6-8 gadu vecuma - protams, šādiem bērniem jāpielāgo triku programma.

Pielāgošana nenozīmē triku maksimālu vienkāršošanu, bet gan to veidošanu, lai noturētu bērnu uzmanību (kas ir ļoti, ļoti grūti). Bērniem interesējošie objekti strauji mainās - tas vecākiem jāņem vērā, plānojot brīvdienas. Piemēram, labāk būtu pasūtīt 4-5 mazus trikus ar spēļu un muzikālām pauzēm nekā pusstundas programmu kopumā.

Pieredzējušam burvim vajadzētu:

 • jābūt atbilstošai cirka izglītībai;
 • ir pieredze veiksmīgās izrādēs;
 • izveidojiet labu portfolio ar savu triku videoklipiem;
 • sniegt atsauksmes no iepriekšējiem klientiem;
 • spēt pielāgot programmu dažāda vecuma sabiedrībai;
 • demonstrējiet svaigus, oriģinālus numurus.
 • Kā saprast, kurš burvis ir labākais un kurš nodrošinās patiešām interesantu šovu par labāko cenu? Jūs varat pasūtīt burvis caur aģentūru, bet jums vajadzētu sagatavoties lielām starpnieku pārmaksām. Tāpēc iluzionistu vislabāk meklēt caur AnyDo.lv vietni - klientam tas ir bez maksas. Šeit viņam ir iespēja lasīt visu mākslinieku atsauksmes, redzēt viņu vērtējumu, pašiem noteikt šova cenu.

   
Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Burvju mākslinieki?