Sludinājumi: Cits mobilo lietotņu izstrādē

AnyDo.lv ir ērts tiešsaistes pakalpojums, lai pasūtītu mājsaimniecības un biznesa pakalpojumus. Pasūtiet pakalpojumu "cits mobilo lietotņu izstrāde" uz AnyDo.lv tieši tagad.

comment

Sludinājumi kategorijā: cits mobilo aplikāciju izstrādē

Category web
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Ir nepieciešams izstrādāt lietojumprogrammu bērnu rotaļlietu tirdzniecībai. pēc iespējas vienkāršāk. Mēs vienosimies par cenu.
Cena ir apspriežama
 • Latvija
 • 13 Oktobra 2020, 10:47
Category web
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Nepieciešams pārsūtīt WhatsApp tērzēšanas vēsturi no iPhone uz Android
15.00
 • Latvija
 • 7 Oktobra 2020, 03:17

Cits mobilo aplikāciju izstrādē ērti un nav dārgi

Daudziem mūsdienu biznesa pārstāvjiem ir aktuāla mobilo lietojumprogrammu attīstība - ņemot vērā milzīgo auditoriju, ir izdevīgi piedāvāt spēļu programmas, programmas ērtai iegādei, pasūtīšanai, palīdzību dažādu problēmu risināšanā. Attīstība pēdējos gados ir kļuvusi par globālu nozari, kurai ir savi standarti. Visa speciālistu komanda parasti strādā, lai izveidotu jebkuras sarežģītības lietojumprogrammu.

Mobilo lietojumprogrammu izstrādes soļi

Tā kā viedtālrunim izveidotā programma darbojās nevainojami, veica savas funkcijas un nesja komerciālus panākumus, ir jāievēro visa lietojumprogrammu izstrādes secība:

 1. Darba uzdevumu izstrāde. Šajā posmā jums ir jāsniedz detalizēts pieteikuma un tā funkciju apraksts, jānosaka projekta īstenošanas budžets un laiks, jāpārdomā visas detaļas.
 2. Dizaina lietotāja saskarne / UX. Grafiskās kartes izveidošana, lai saprastu, kā lietotājs izmantos gatavo programmu. Darba uzdevumos aprakstīto funkciju īstenošana, lai noteiktu darba īpašības, saziņu starp ekrāniem un vēlamo funkcionalitāti.
 3. Dizains. Mobilo lietojumprogrammu izstrāde ietver dizaina koncepcijas izveidošanu, ekrānu zīmēšanu, visu grafisko elementu detalizētu izpēti. Gatavs dizaina projekts tiek saskaņots ar pasūtītāju.
 4. Attīstība. Pēc projektēšanas sākas programmas elementu tipēšanas process - no attēlu sērijas izveido darba modeli, savienojot servera un klienta daļas pilnībā funkcionējošai lietojumprogrammai.
 5. Pārbaude un atkļūdošana. Gatavo mobilo lietojumprogrammu pārbauda (parasti pārbaude prasa vairākas dienas). Pēc pirmās pārbaudes tiek veikts darbs pie identificētajām kļūdām, un pēc tam viņi otro reizi pārbauda lietojumprogrammu.
 6. Ikonu izveidošana un palaišana. Gatavās lietojumprogrammas pēdējais darbs ir tās ikonas izveidošana, kuru lietotāji redzēs savas mobilās ierīces izvēlnē. Pēc tam, kad klients ir apstiprinājis programmu, izstrādātāji to augšupielādē Google, Apple vai Windows “veikalā”.

Kas izstrādā mobilās lietojumprogrammas?

Tikai profesionāļi var pilnībā un pilnībā izstrādāt mobilo lietojumprogrammu. Programmas izstrādes procesā būs svarīgi šādi attīstības pakalpojumi:

Vai vēlaties, lai mobilo lietojumprogrammu izstrāde nestu augstas kvalitātes rezultātus, neaizņemtu daudz laika un naudas? AnyDo.lv pakalpojums dod jums iespēju atrast uzticamus šīs nozares profesionāļus un pasūtīt gan visaptverošus, gan individuālus pakalpojumus.

Viss, kas jums jādara, ir izveidot uzdevumu šajā kategorijā, norādīt budžetu un termiņus un īsi uzskaitīt prasības. Pēc dažām minūtēm parādīsies ieinteresēto speciālistu pieteikumi. Jūs varat izvēlēties jebkuru kandidātu, apskatot katra no tiem profilus, portfolio, lasot pārskatus un novērtējot vērtējumus. Šī ir ērta iespēja piesaistīt profesionālu darbam un iegūt pārliecību par kvalitatīvu rezultātu.

 • Mājaslapu un mobilo aplikāciju izveide

 • Aplikāciju izstrāde

 • Aplikācijas

 • Mobilo lietotņu izveide

 • Aplikācija

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Cits mobilo aplikāciju izstrādē?