Sludinājumi: Dzīvokļu remonts

Nepieciešams līmēt tapetes, nostiprināt grīdlīstes vai dzīvoklī veikt jebkādus citus remontdarbus? Pasūtiet pakalpojumus dzīvokļa remontam pie AnyDo.lv tieši tagad!

comment

Sludinājumi kategorijā: dzīvokļu remonts

Category paint
Skaidrā naudā
5000.00
Заменить два окна. Сделать косметический ремонт двухкомнатной квартиры.
5000.00
 • 2 Maija 2021, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
2000.00
Mums ir nepieciešams daļējs 25 m2 liela studijas tipa dzīvokļa remonts
2000.00
 • Latvija
 • 19 Аprīļa 2021, 08:43
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
250.00
Gristus jānotīra, jāšpaktelē, jākrāso. Sienu siltina un apšuj. Grīdu ar korķi un laminātu ieklāt. Cik papildus izmaksātu iestiklot?
250.00
 • Latvija, Rīga
 • 13 Marta 2021, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
2600.00
Nepieciešama 2 istabu dzīvokļa 50 M2 labiekārtošana
2600.00
 • Latvija
 • 4 Marta 2021, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Сделать ввод в квартиру, поставить щиток с автоматами, развести в нужные места, установить коробки, что-то добавить в комнатах, розетки, выводы на настенное освещен...
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Daugavpils
 • 4 Februāra 2021, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
350.00
Jums jāveic kosmētiskais remonts 1 istabu dzīvoklī
350.00
 • Latvija
 • 18 Decembra 2020, 07:02
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
50.00
"Līmējiet tapetes telpā ar platību 9 kv. M. (3x3 ieskaitot balkona logu) Līmējiet vecās tapetes. Noņemiet veco lustru - pakārt jaunu lustru. "
50.00
 • Latvija
 • 8 Oktobra 2020, 05:49
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
150.00
Virtuve 7 kv. m, jums jāapmet, jāsalīdzina sienas un jāizrotā ar mozaīkām, jāizgatavo griesti no ģipškartona un krāsas. Visus materiālus iegādājas darbuzņēmējs.
150.00
 • Latvija
 • 1 Oktobra 2020, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
250.00
2 istabu dzīvokļa remonts 37 m2
250.00
 • Latvija
 • 13 Septembra 2020, 04:59
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
350.00
Vecais fonds, 90m2, griesti 3,6m., Demontāžas darbi ir pabeigti. Saskaņā ar projekta projektu ir nepieciešams pilns darbu klāsts.
350.00
 • Latvija
 • 1 Septembra 2020, 10:26
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
50.00
Jāparnes rozetes pēc tam ir jāpārvieto kontaktligzdas, slēdzis, špakteles. Lai pielīmētu tapetes, krāsojiet.
50.00
 • Latvija
 • 24 Augusta 2020, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Lodžijas griesti tek
15.00
 • Latvija
 • 19 Augusta 2020, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
70.00
Iekšējo sienu siltināšana grīdā ar putuplastu, sienu apmetums, krāsošana.
70.00
 • Latvija
 • 17 Augusta 2020, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
300.00
Hidroizolācija privātmājā, daļēja telpu renovācija, papildu darbi objektā.
300.00
 • Latvija
 • 14 Augusta 2020, 12:00
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
На кухне заменить линолиум. Кухня маленькая, литовский проект. Комната 12 метров, положить ламинат.
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Rīga
 • 17 Jūnija 2020, 01:26
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
2000.00
Квартира 45 кв.м нужно сделать полы (плитка и ламинат), стены (обои), сантехника.
2000.00
 • Latvija, Salacgrīva
 • 28 Maija 2020, 08:17
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Zamenit laminat, pokleit oboi, pokrasit potolki. Pomenjat mezhkomnatnie dveri. Vannaja komnata - plitka na pol, ustanovka santehniki, stiralnoj mashini, plitka na steni, pokraska potolkov.
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Rīga
 • 1 Februāra 2020, 09:51
Category paint
Pārvietots uz arhīvu
3.00
Совмещённый санузел. 1,8×1,7 высота 2.8. Требуется демонтаж, монтаж ванны, туалета, раковины. Положить плитку стены и пол. Возможно замены труб, если потребуется. В общем...
3.00
 • Latvija
 • 1 Janvāra 2019, 10:41

Dzīvokļu remonts ērti un nav dārgi

Mazāk cilvēku nolemj pats veikt dzīvokļa remontu - tas ir ļoti riskants uzdevums, kas prasa daudz laika un negarantē labu rezultātu. Tāpēc remonta darbiem ir ierasts algot amatniekus. Atkarībā no apjoma viņi parasti pieaicina vienu speciālistu (daļējam vai kosmētiskajam remontam) vai komandu (kompleksajam remontam).

Remonta un celtniecības darbi tagad nodrošina milzīgu skaitu speciālistu. Viņu vidū ir daudz cilvēku ar zemu kvalifikāciju. Kā atrast dzīvokļa remontētāju un nepiespiest krāpniekus? Kā iegūt pārliecību, ka dzīvokļa renovācija būs kvalitatīva? Jums vienkārši jāizvēlas pareizais.

3 mājas remonta meistara izvēles kritēriji

Ir vairākas pazīmes, kas ļaus noteikt, vai dzīvokļa remonta meistaram ir nepieciešamās īpašības.

 1. Meistara attieksme. Tā ir punktualitāte, kārtīgums, pieklājīga komunikācija. Šīs īpašības, protams, nav saistītas ar prasmju līmeni, taču tās daudz saka par speciālistu.
 2. Meistara kvalifikācija. Tas ietver paša meistara rīku, spēju noteikt aptuvenus darba nosacījumus un sastādīt objektīvu tāmi ar materiālu sarakstu. Lai pārbaudītu meistara kvalifikāciju, varat lūgt viņam iepriekšējo klientu tālruņu numurus. Tiesa, ne visi dalās ar šo informāciju - tagad reti kurš piekrīt būt padomdevējs, baidoties no uzmācīgiem zvaniem. Izeja ir lūgt meistaru parādīt fotoattēlu ar pabeigto darbu.
 3. Objektīva cenu noteikšana. Jāprecizē dzīvokļa remonta izmaksas, un pēc tam tās jāsalīdzina ar citu 2-3 speciālistu cenām. Vērtību starpībai nevajadzētu būt lielākai par 10%. Ja tiek plānoti lieli dārgi darbi, labāk ir sastādīt līgumu ar darbuzņēmēju - tas viņu padarīs atbildīgu zemas kvalitātes vai, piemēram, vērtību zaudēšanas gadījumā.
 4. Un pēdējais - dzīvokļa remontētājs pēc definīcijas nevar būt “visu zini”. Jā, pieredzējuši speciālisti var veikt gandrīz visu darbu, taču reti notiek tā, ka viens cilvēks profesionāli un kvalitatīvi apmetīs un, piemēram, ierīko sakarus.
Atjaunošana. Populārs formāts, pietiekami ātrs un pieejamu cenu. Tas ietver tikai apdari: griestu remontu, grīdas seguma nomaiņu, sienu tapetes (vai, piemēram, pārklāšanu ar dekoratīvo apmetumu). Šādi nelieli sadzīves remontdarbi tiek veikti dzīvokļos un jaunās ēkas mājās vai ar neseno visaptverošo remontu. Tas bieži ir remonts vienā telpā.
 
Kapitālais remonts. Tas ir remonta remonts ar garantiju, kas ļauj pārvērst dzīvokli vecā ēkā drošā, izturīgā un ērtā mūsdienu mājā. Darbs sastāv no vairākiem posmiem: no kapitāla struktūru atjaunošanas un nostiprināšanas līdz komunikāciju nomaiņai, raupjai un smalkai apdarei.
 
Visaptverošs remonts. Tas ir pieprasīts gadījumos, kad remonta darbi dzīvoklī nav veikti ilgu laiku. Tas ietver pārkārtošanu (ja nepieciešams), logu un durvju konstrukciju nomaiņu, komunikāciju, iegrimes nomaiņu un visu virsmu apdari pēc kompleksa.
 
Gatavu atslēgu remonts. Šāda veida pabeigta tipa dzīvokļa renovācijas cenas ir augstākas, taču rezultāts ir tā vērts: dzīvoklī jums nekas nav jāpabeidz, bet burtiskā nozīmē jūs varat tūlīt apmesties un dzīvot. Pilnīga dzīvokļa renovācija parasti balstās uz dizaina projektu. Procesa laikā tiek sagaidīts pilns darbu saraksts, kas raksturīgs sarežģītam remontam, plus - galīgā apdare, mēbeļu salikšana un izvietošana, sadzīves tehnikas pieslēgšana.
 
Eiropas kvalitātes remonts. Šis ir neoficiāls nosaukums, kas sakņojas cilvēku vidū un nozīmē visaptverošu telpu noformējumu, panākot unikālus risinājumus un izmantojot dārgus materiālus. Šāda dzīvokļa renovācija  tiek uzskatīta par statusu: viņi parasti tam sagatavo oriģinālu dizaina projektu, kurā skaistums robežojas ar praktiskumu. Šādu remontu sauc arī par dizaineru.

Pēc dzīvokļu remonta AnyDo.lv populārākie pakalpojumi ir:

 1. Dzīvokļa uzkopšana
 2. Būvgružu izvešana
 

Vai vēlaties dzīvoklī veikt pilnīgu vai nelielu remontu ar augstas kvalitātes rezultātu un bez neparedzētām izmaksām? Šo vēlmju izpilde ir tieši atkarīga no meistara. Mākslinieka izvēle ir ilgs laiks, detalizēti pārbaudot to saskaņā ar iepriekš uzskaitītajām īpašībām. Bet ir iespēja dažās minūtēs atrast speciālistu, lasot reālas atsauksmes par viņu, redzot portfolio, pārrunājot smalkumus. Tas viss ļauj AnyDo.lv. Turklāt šeit klients pats veido cenu un var izvēlēties darbuzņēmēju no vairākiem kandidātiem.

 • Dzīvokļu remonts remonts dzīvoklī dzīvokļu remonts rīgā dzīvokļa remonts cenas dzīvokļa remonts izmaksas dzīvokļu remonts cenas dzīvokļu remonta cenas dzīvokļu remonta izmaksas grīdas remonts dzīvoklī cik maksā dzīvokļa remonts cik maksā remonts dzīvoklī dzīvokļa remonta izmaksas remontdarbi dzīvoklī dzīvokļa remonta meistari dzīvokļa remonts tāme remonts dzīvoklī cenas dzīvokļa griestu remonts dzīvokļa kapitālā remonta izmaksas dzīvokļa remonta tāme mājas remonts mājas remonta izmaksas dzīvokļa remonta izmaksas 2018 cik maksā 2 istabu dzīvokļa remonts remonta izmaksas dzīvokļa remonta izmaksas 2019 kapitālais remonts izmaksas cits dzīvokļa remonts dzīvokļa remonts padomi labi remonta meistari meistari remontam istabas remonts izmaksas dzīvokļa remonta izmaksas 2017 dzīvokļa remonts ar ko sākt remonts istabā kapitālā remonta izmaksas remonts vannas istabā izmaksas virtuves remonta izmaksas vannas istabas remonts izmaksas remonta meistari idejas dzīvokļa remontam virtuves remonts cenas dzīvokļa remonta izmaksas m2 virtuves remonts izmaksas dzīvokļa remonts pašu spēkiem remonta meistars remontdarbu tāme istabu remonts vannas istabas remonts meistars istabas remonts meklēju meistaru dzīvokļa remontam remonta tāme vannas istabas remonta tāme dzīvokļa remonta izmaksas 2016 cik maksā vannas istabas remonts vannas istabas remonta izmaksas remonts remontdarbi rīgā virtuves remonts sienas istabas remonta idejas vannas istabas remonts cena dzīvokļa remonta izmaksas kvadrātmetrā remonta izmaksas m2 kosmētiskais remonts dzivokla remonta kalkulators koridora remonts remonti rīgā grīdas remonts remonta kalkulators virtuves remonts atļauja remonta veikšanai dzīvoklī remonta darbi remontdarbu izmaksas dzīvokļa remonta tāmes paraugs dzīvokļa remonta tāme xls remonts dzīvoklī atļauja remonta izmaksas 2018 remonts virtuvē griestu remonts remonta tāmes paraugs tualetes remonts remontdarbu cenas celtniecības firmas remonta izmaksu kalkulators kapitālais remonts kredīts dzīvokļa remontam

Kā arī mūsu mājaslapā meklēja
 • Balkona plātnes stiprināšana

 • Izveidot balkonu bez stiklojuma

 • Apdarīt māju ar mākslīgo akmeni

 • Balkona jumta remonts

 • Izmaksa balkona montāžai

 • Lodžijas apšuvums ar plastmasas paneļēm iekšpusē

 • Iekšējās apšuvuma balkona izmaksas

 • Cik tas maksās, lai pabeigtu māju iekšā

 • Mājas pārattīstība

 • Lodžijas nojaukšana

 • Lodžijas stiklojums ar iznešanu

 • Komerciālo telpu renovācija

 • Pasūtīt balkona remontu

 • Balkona pabeigta renovācija

 • Dzīvokļu augstas kvalitātes renovācija

 • Darbinieki uz interjera

 • Remonts koka māju

 • Balkona stiklojums ar iznešanu

 • Pārvietojot sienu dzīvoklī

 • Ekonomisks tualetes remonts

 • Interjers balkona

 • Steidzami vajag apdares brigādi

 • Mazgabarīta balkona remonts

 • Kosmētiskais remonts "Hruščovs"

 • Balkona atjaunošana "Hruščova"

 • Pārvietot virtuvi uz istabu

 • Remonts balkona plāksne

 • Ieeju labošana

 • Apdares priekšējo durvju nogāzes no iekšpuses

 • Apdare māju ārpuse

 • Remontēt starpistabu durvis

 • Garāžas pagraba renovācija

 • Balkona apdare ar bambusa

 • Biroja renovācija

 • Remonts lodžija

 • Pieliekama renovācija

 • Uzstādīšana balkona plastmasas bloku

 • Durvju atjaunošanas pakalpojumi

 • VIP apartamentu renovācija

 • Vannas un tualetes remonta cenas

 • Silts alumīnija stiklojums lodžija

 • Vispusīgi remontdarbi

 • Apdares ārdurvis no iekšpuses

 • Kosmētikas virtuves remonts

 • Pārtaisīt pieliekamo par ģērbtuvi "Hrushcovka"

 • Apvienojot balkonu ar istabu

 • Plānotā telpu renovācija

 • Padarīt priekšējo durvju slieksni

 • Trenažieru zāles remonts

 • Cenas par lodžiju apdari iekšpusē

 • Apdares meistars melnraksta apdarei

 • Balkons pilnīgi pabeigts

 • Divu istabu dzīvokļa "Čehi" pārattīstība

 • Apšūt griestus uz balkona ar plastmasu

 • Flīžu remonts tualetē

 • Balkona interjers

 • Vannas istabas remonta meistars

 • Ražošanas telpu remonts

 • Kosmētikas koridora remonts

 • Vannasistaba pilnīgi pabeigta

 • Remonta telpas izmaksas 12 kv m.

 • Dzīvokļa renovācija klasiskajā stilā

 • Divu istabu dzīvokļa pārplānošana

 • Lodžijas apdare ar dekoratīvu apmetumu

 • Universāls meistars apdarei

 • Balkona apšuvums iekšā

 • Apšūt lodžiju ar ģipškartonu

 • Divu istabu pārplānošana "Brežņevs"

 • Telpu remonta pakalpojumi uz nomaksu

 • Mājas apdare

 • Mājas apdare ar apmetumu

 • Mājas frontona apdare

 • Lodžijas stiklojums ar plastmasas rāmjiem

 • Iestiklot balkons "Hruščova"

 • Cik tas maksā, lai segtu balkons ar plastiku

 • Apdares balkona zem ķieģeļu

 • Pēc dzelzs durvju uzstādīšanas pabeigt durvju aili

 • Balkona jumta renovācija

 • Balkona apdare ar PVC paneļiem

 • Vienistabas dzīvokļa kosmētikas remonts

 • Durvju ailes apdare

 • Lūkas apdare uz balkona

 • Lodžijas lamināta apšuvums

 • Apdares ieejas ar plastmasas

 • Durvju apdare

 • Nogāzes cena uz ārdurvīm

 • Cenas stiklojuma lodžiju ar koku

 • Cik maksā demontēt balkonu

 • Apdares ap durvīm

 • Balkona iekšpusēs apdare ar plastmasu

 • Kapitālais remonts nedzīvojamā ēkā

 • Apdares balkona iekšpusē ar paneļiem

 • Lēts dzīvokļa remonts

 • Kosmētikas vannasistabas renovācija

 • Apdares priekšējo durvju nogāzes ar akmeni

 • Veikt remontu gaitenī "Hruščovs"

 • Dzīvojamo telpu pārplanēšana

 • Mainīt gaiteņa izkārtojumu

 • Apdarīt balkonu ar privāto meistaru

 • Vannasistabas renovācija

 • Atjaunošanu noformēšana

 • Dekorēšana balkoni un lodžijas ar flīzēm

 • Vannas remonts

 • Labāka lodžijas apdare

 • Balkona stiprināšana

 • Profesionālais remonts, guļamistaba 12 kv m.

 • Lodžijas apšuvums un izolācija

 • Durvju ailes un arkas apdare

 • Istabu pārtaisīšana

 • Dzīvokļa kosmētikas remonts

 • Remonts telpā 18 kv. m. kopmītnē

 • Tīra pabeigta apdare zem atslēga

 • Balkonu apdare ar ģipškartonu krāsošanai

 • Apdares māja ar mizu vabole

 • Krāsotājs- apmetējs dzīvokļa remontam

 • Apdares priekšējās durvis no iekšpuses

 • Dzīvokļa remonta sludinājumu dēlis

 • Mazo dzīvokļu renovācija

 • Tualetes pabeigts remonts

 • Visaptveroša privātmājas renovācija

 • Stūra balkonu apdare

 • Reattīstība kopmītnes istabas

 • Siltināt balkonu paneļu mājā

 • Nojaukšana balkona bloki

 • Vecās mājas pārattīstība

 • Apdarīt māju ar koku

 • Balkonu iekšējā apdare ar akmeni

 • Kopmītnes istabas renovācija

 • Steidzami kosmētiskais remonts dzīvoklī

 • "Hruščova" pārplānošana

 • Atrast krāsotājs-apmetumnieks

 • Iekšdurvju apdare ar laminātu

 • Neliels biroja remonts

 • Balkonu apdare ar kokšķiedru paneļiem

 • Cik tas maksā remontēt 15 kv m telpā?

 • Neliels remonts

 • Pārbūves pakalpojumi dzīvoklim 54 kv.m platībā

 • Ieroču istabu remonts pabeigts

 • Mājas apdare no struktūru izolētiem paneļiem

 • Mājas sliekšņa remonts

 • Remonts priekštelpā " Hruščova"

 • Ģērbtuves atjaunošana

 • Balkona aizsegu labošana

 • Izmaksas neapstrādātu apdari

 • Likt virtuvē pārcelties uz gaiteni

 • Daļēji kosmētiskais remonts

 • Kosmētikas biroja renovācija

 • Apdares nogāzes durvīm

 • Gatavas lodžijas

 • Iestiklot balkonu uz nomaksu

 • Balkona kapitālais remonts

 • Labojot koka mājas jumtu

 • Interjers balkona ar ģipškartonu

 • Steidzami remonts balkonam

Papildus varianti papildus darbiem
 • Eiropas remonta meistars

 • Meistars dzīvokļa remontam

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Dzīvokļu remonts?