Sludinājumi: Elektrisko krāsniņu remonts

Elektrisko krāšņu remonts. Vai ir nepieciešams ātri un uzticami salabot krāsni? Lai AnyDo.lv, mums ir daudz pieredzējušu profesionāļu!

comment

Sludinājumi kategorijā: elektrisko krāsniņu remonts

Category socket
Skaidrā naudā
Cena ir apspriežama
Cepeškrāsns Zanussi ZOU(2009.g.) - saplīsis durtiņu ārējais stikls- vai var iestiprināt atbilstoša izmēra stiklu?
Cena ir apspriežama
 • Latvija
 • 21 Аprīļa 2021, 12:00
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Elektriskā krāsns sāka vāji sakarst
15.00
 • Latvija
 • 7 Аprīļa 2021, 10:34
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
25.00
Elektriskā krāsns neuzsilda ļoti labi
25.00
 • Latvija
 • 16 Marta 2021, 10:10
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Iesledzot cepeškrasni, parādījās degošas plasmasas smaka. Indesit firmas
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Carnikava
 • 25 Janvāra 2021, 04:20
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Перестала включаться электродуховка газовой плиты Beko CSM 52323. Сама плита работает, электро искра есть.
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Rīga
 • 3 Oktobra 2020, 02:51
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Духовка с функцией СВЧ Kupperbush переслала подавать признаки жизни. Как-будто нет подключения к электросети. Розетку и автоматы на щитке проверяли. Модель указана на ф...
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Jūrmala
 • 11 Jūnija 2020, 10:46

Elektrisko krāsniņu remonts ērti un nav dārgi

Ilga darbība, pārslodze, lietošanas noteikumu pārkāpšana - tie ir galvenie faktori, kas padara lielo sadzīves tehnikas remontu būtisku, ar kuru jūs varat sasniegt turpmāku normālu ierīču darbību. Iekārtas var atjaunot pēc gandrīz jebkura sabrukuma - visa būtība ir darba sarežģītība un ilgums. Mēs nedrīkstam aizmirst, ka pat parastās sadzīves tehnikas mūsdienu modifikācijā izceļas ar sarežģītu dizainu - cilvēkam bez pieredzes labāk nemēģināt visu salabot pats. To izdomās tikai meistars.

Sadzīves tehnikas remonta veidi

Sadzīves tehnika - plaša kategorija. Šajā gadījumā mēs runāsim par lielu, kura sadalīšana rada daudz papildu problēmu. Piemēram, ledusskapja kļūme prasa izlēmīgu rīcību: jums ir jārūpējas par izstrādājumu drošību un pēc iespējas ātrāk jāsāk remonts (šim nolūkam atrodiet amatnieku, organizējiet remontu mājās vai meklējiet iespējas, kā transportēt aprīkojumu uz darbnīcu). Lai saprastu, kas jums jāsagatavojas, jums jāzina vairāk par remonta veidiem:

 1. Mazu sadzīves tehnikas remonts . Šajā gadījumā nav jāmaina detaļas vai mehānismi. Iekārta, visticamāk, joprojām darbojas, bet rada darbības problēmas. Vedņa uzdevums ir nomainīt vadu, spuldzi, uzstādīt jaunu pogu, notīrīt filtru vai novērst citu nelielu darbības traucējumu. To visu var izdarīt mājās.
 2. Vidējs remonts . Veicot šo sadzīves tehnikas remontu, ierīce ir jāizjauc. Bet remonta iemesls nav ļoti nopietns. Meistaram ir jāaizstāj neveiksmīgs elements vai tā daļa, jāinstalē slēdzis vai jāveic citi līdzīgi darbi. To var izdarīt arī mājās.
 3. Sarežģīts sadzīves tehnikas remonts . Šis sadzīves tehnikas remonts tiek veikts nopietnu avāriju gadījumā - motora vai centrālās elektroniskās plates atteice, sildītāju izdegšana un citi līdzīgi gadījumi. Darbs priekšā ir liels un dārgs. Meistaram ir ērtāk strādāt darbnīcā.

Kā atrast meistaru sadzīves tehnikas remontam?

Pirmkārt, jums jāatrod speciālists noteikta veida tehnikā. Jo īpaši tagad jūs varat pasūtīt:

Meistaram jābūt kompetentam noteikta veida tehnikā (un arī jāsaprot noteikta zīmola ierīču sarežģītība), kā arī jābūt atbildīgam, precīzam un godīgam. Sadzīves tehnikas remonts tiek veikts Rīgas labajā un kreisajā krastā.

Jūs varat atrast remonta tehniķus jebkurā pilsētas rajonā.

Vai vēlaties pasūtīt sadzīves tehnikas remontu Rīgā no pieredzējuša amatnieka, kurš atbilst šiem kritērijiem? Tas ir iespējams, ja meklējat meistaru, izmantojot pakalpojumu AnyDo.lv. Tas ļauj jums atrast pārbaudītus kompetentus speciālistus, kuriem ir atsauksmes un augsti vērtējumi, un remonta aprīkojumu ar garantiju. Tajā pašā laikā klients var noteikt remonta izmaksas un norādīt ērtus nosacījumus remontētā izstrādājuma nodošanai ekspluatācijā. Šāds remonts ir daudz izdevīgāks un ātrāks nekā aprīkojuma nodošana servisa centrā.

 • Elektrisko krāšņu remonts

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Elektrisko krāsniņu remonts?