Sludinājumi: Friteru remonts

Remontēt fritieri. Meklē pierādīts meistars? ar AnyDo.lv daudz atdzīti meistari noteiks fritera defektu, lai no mums!

comment

Sludinājumi kategorijā: frī vārāmā katla remonts

Category socket
Skaidrā naudā
10.00
Fritieris ir jālabo
10.00
 • Latvija
 • 21 Аprīļa 2021, 11:14
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
7.00
Fritē ir pārtraukta sildīšana
7.00
 • Latvija
 • 17 Аprīļa 2021, 08:26
Category socket
Skaidrā naudā
10.00
Friteris pārstāja darboties
10.00
 • Latvija
 • 14 Аprīļa 2021, 09:10
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
7.00
Taukvāres katls pārtrauca sildīšanu
7.00
 • Latvija
 • 27 Marta 2021, 11:16
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
10.00
Fritē ir pārtraukta sildīšana
10.00
 • Latvija
 • 2 Marta 2021, 12:15
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
7.00
Fritē ir pārtraukta sildīšana
7.00
 • Latvija
 • 23 Februāra 2021, 11:27
Category socket
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Iesledzot fritueri tas iedegas zaļā lampiņa un tālāk nekas nenotiek
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Rīga
 • 23 Decembra 2020, 12:00

Frī vārāmā katla remonts ērti un nav dārgi

Nelielu sadzīves tehnikas profesionāls remonts var novērst lielāko daļu darbības traucējumu un pagarināt izstrādājumu kalpošanas laiku. Visbiežāk sabojājas neliela sadzīves tehnika - turklāt avārijas iemesls galvenokārt ir nepareiza darbība - nokrišana, slapšanās vai pārslodze. Gandrīz jebkurā situācijā jūs varat atbrīvoties no nepieciešamības iegādāties jaunu aprīkojumu. Galvenais ir atrast labu meistaru.

Kā pasūtīt aprīkojuma remontu no pieredzējuša meistara

Jums rūpīgi jāizvēlas speciālists - remonta rezultāts ir atkarīgs no viņa darbībām. Neatkarīgi no aprīkojuma veida, remonts sastāvēs no vairākiem posmiem: diagnostika, lai noteiktu bojājuma cēloni un tieši atjaunotu aprīkojumu - piemēram, detaļu nomaiņa. Pēdējais solis ir remonta kvalitātes pārbaude.

Pieredzējis sadzīves tehnikas remontētājs atbilst šādām prasībām :

 1. Punktualitāte. Ierodieties laikā noteiktā laikā, savlaicīgi salabojiet ierīci - klienta cieņas pazīmes.
 2. Jūsu rīks. Pilns nelielu sadzīves tehnikas remonts ir iespējams, ja meistaram ir diagnostikas aprīkojums un rīks darbu veikšanai - piemēram, lodēšanas stacija.
 3. Profesionālā pieeja. Augstas kvalitātes remonts ir rezerves daļu izmantošana no aprīkojuma ražotāja vai sertificētiem analogiem. Netieši piemērotu elementu ievietošana - vienkārši “lai strādātu” - nozīmē, ka aprīkojuma nodošana nopietnākiem bojājumiem.
 4. Objektivitāte. Meistars nepiepūš cenu un vienmēr dodas klienta virzienā, piedāvājot vairākus problēmas risinājumus - ieskaitot klientam visizdevīgākos.
 5. Garantija. Pieredzējis meistars ir pārliecināts par sava remonta kvalitāti, tāpēc garantijas piešķiršana viņam nav problēma. Termins šajā gadījumā ir atkarīgs no sabrukšanas veida, remonta sarežģītības un kopējā aprīkojuma kalpošanas laika.

Kādas iekārtas var salabot?

Ieteicams remontēt firmas iekārtas - tās tiek montētas sertificētos uzņēmumos, un ražotāji vienmēr rūpējas par rezerves daļu piegādi. Tajā pašā laikā budžeta “nevārdu” atjaunošanu sarežģī to vispārējā apšaubāmā kvalitāte un firmas rezerves daļu trūkums. Parasti jūs varat pasūtīt jebkuras sadzīves tehnikas atjaunošanu:

Vai vēlaties pasūtīt augstas kvalitātes sadzīves tehnikas remontu Rīgā ar garantiju un par pieņemamu cenu? Jūs varat sazināties ar servisa centru, bet esiet gatavi augstiem tarifiem un ilgam gaidīšanas laikam. Lētāka, uzticama un ātrāka iespēja ir atrast uzticamu meistaru AnyDo.lv vietnē.

Jūs pats izvēlaties meistaru pēc atsauksmēm un vērtējumiem, jūs pats piedāvājat cenu par remontu un maksājat tikai pēc fakta. Šīs ir galvenās pakalpojuma priekšrocības, kas ļauj pasūtīt drošu un kvalitatīvu pakalpojumu.

 • Multivārāmie katli

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Frī vārāmā katla remonts?