Sludinājumi: Jumta seguma darbi

Vai jums ir nepieciešams ātri un efektīvi paveikt jumiķa darbu? Vai vēlaties atrast pārbaudītu speciālistu? Mūsu meistari izpildīs pilnu jumta seguma darbu kompleksu!

comment

Sludinājumi kategorijā: jumta seguma darbi

Nav uzdevumu šajā kategorijā

Jumta seguma darbi ērti un nav dārgi

Lai jumts pilnībā izpildītu savas aizsardzības funkcijas, ir nepieciešams veikt augstas kvalitātes jumta seguma darbus - lielu darbību klāstu, kam nepieciešamas profesionālas prasmes. Jumts ir sarežģīta struktūra, kurā katrs elements ir svarīgs. Jumta galvenās īpašības ir izturība, sala izturība, ūdens izturība.

Jumta seguma veidi

Jumta ierīce ietver vairākus posmus. Ja mēs runājam par esošu struktūru, mums ir nepieciešama sākotnēja jumta diagnoze - īpašību izpēte, lai atrastu elementus, kuriem nepieciešama nomaiņa vai remonts. Jaunam jumtam jumta seguma pakāpieni būs šādi:

  1. Nesošās konstrukcijas uzstādīšana. Šajā posmā ietilpst spāru sistēmas uzstādīšana, siju un citu nākotnes jumta elementu nostiprināšana.
  2. Izolācijas kārtība. Šī ir daudzslāņu sistēmas uzstādīšana, kas ietver izolāciju, kā arī hidro un tvaika barjeru. Nav ierobežots slāņu skaits: tas viss ir atkarīgs no laika apstākļiem apgabalā, kurā māja ir uzcelta, kā arī no izmantoto materiālu veida.
  3. Jumta uzstādīšana un nomaiņa . Jumts ir ārējs dekoratīvs slānis, kura galvenā funkcija ir aizsargāt izolācijas slāni no ārējiem faktoriem, kā arī dot objektam estētisku izskatu uz jumta.
  4. Nobeiguma darbs. Tas ir dekoratīvo elementu uzstādīšana, kanalizācijas sistēmas uzstādīšana un citi obligāti pasākumi, lai nodrošinātu jumta pilnīgu darbību.

Precīzs notikumu saraksts ir atkarīgs no jumta veida un daudziem citiem faktoriem. Attiecīgi jumta remontā var iekļaut daļēju šo darbu sarakstu - piemēram, tikai jumta seguma vai izolācijas slāņa nomaiņu. Instalācijas un remonta darbus vislabāk veikt siltajā sezonā.

Jumta seguma smalkumi

Kā plānot darbu un kādus jumta materiālus izmantot jumta sakārtošanai? Daudz skaudības par jumta veidu. Tur ir:

  • viena slīpuma - saimniecības ēkām, garāžām, rūpniecības ēkām;
  • frontonu - vienkāršākais un visizplatītākais dizains;
  • četru slīpumu - frontonu ar papildu nogāzēm uz frontoniem;
  • vairāku slīpumu - sarežģīti dizaini nestandarta un ļoti mākslinieciskiem objektiem.

Jumta seguma kvalitātes kritēriji ir pabeigta jumta atbilstība šādām īpašībām: estētika, necaurlaidība, skaņas izolācija, zema mitruma absorbcija, hidroizolācija, izturība pret uguni, īpašību saglabāšanas garantija 20 gadus.

Vai vēlaties pasūtīt kvalitatīvu jumta remontu ? Izvēlieties speciālistus bez riska - izmantojiet AnyDo.lv pakalpojumu. Tas dod jums iespēju izvēlēties mākslinieku ar pierādītu pieredzi un pārskatiem. Turklāt klients pirms izpildītāja izvēles var noteikt darba cenu, noteikt nepieciešamo laiku, pārrunāt pasūtījuma detaļas ar vairākiem kandidātiem.

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Jumta seguma darbi?