Sludinājumi: Klauna pakalpojumi Bērnu svētkos

Vai jūs vēlaties, lai dotu saviem bērniem neaizmirstamas emocijas viņu dzimšanas dienā? Pasūtiet klauna pakalpojumus uz AnyDo.lv. Bērni būs ļoti laimīgi!

comment

Sludinājumi kategorijā: klauns

Category present
Pārvietots uz arhīvu
50.00
Vai mēs varam stundu vienoties ar klaunu?16.03 16.00 delam 3 gadi. Jus labak piezvaniet man. Paldies
50.00
  • Latvija, Ozolnieki
  • 11 Marta 2021, 12:00

Klauns ērti un nav dārgi

Mūsdienu vecāki iemīlēja labo tradīciju aicināt profesionālu klaunu uzaicināt savu bērnu uz viņa dzimšanas dienu. Jautrs klauns bērnu svētkiem radīs pareizo atmosfēru, nodrošinās interesantu izklaidi dzimšanas dienas cilvēkam un viesiem. Šī tradīcija nāca no rietumvalstīm, taču tā lieliski iederējās mūsu realitātē, aizstājot bērnībā pavadītos “pieaugušo” svētkus ar reālu iegremdēšanu pasakā ar piedzīvojumiem.

Klaunu parasti spēlē pieredzējuši animatori - aktieri, kuri labi pārzina bērnu psiholoģiju, vadoties pēc mūsdienu bērnu hobijiem. Klaunu uzdevums ir ne tikai izklaidēt bērnus, bet arī spēlēties ar viņiem, iemācīt jaunas lietas un nodrošināt radošu attīstību.

Profesionāls klauns bērnu svētkiem gandrīz vienmēr var piedāvāt vecākiem un bērnam vairākas spēles programmu iespējas, piemēram:

  • ziepju burbuļu šovs;
  • maskēties ar iemīļoto attēlu izmēģināšanu;
  • sejas apgleznošana (bērnu seju krāsošana ar drošām krāsām);
  • šovi ar apmācītiem dzīvniekiem utt.

 labam klaunam vienmēr ir daudz ideju konkursiem un izklaidēm jebkura vecuma bērniem. Klauna darbs ir diezgan sarežģīts un atbildīgs, jo svētku galvenā varoņa noskaņojums ir atkarīgs no viņa talanta.

Nepieciešams klauns bērnu svētkiem ar labu portfeli un zemām cenām? Jūs to varat atrast vietnē AnyDo.lv: jums jāveic tikai pasūtījums, norādot pieņemamo notikuma summu un datumu. Jūs varat izvēlēties mākslinieku, apskatot visu ieinteresēto dalībnieku pieteikumus un novērtējot viņu vērtējumu, portfolio, atsauksmes. Pēc darbuzņēmēja izvēles klients iegūst piekļuvi savai kontaktinformācijai un var tieši apspriest šo informāciju.

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Klauns?