Sludinājumi: Motobloku remonts

Vai steidzami jāremontē motobloka vienība? Atstājiet bezmaksas pieteikumu AnyDo.lv-mūsu meistari viegli salabos Jūsu tehniku!

comment

Sludinājumi kategorijā: motobloku remonts

Nav uzdevumu šajā kategorijā

Motobloku remonts ērti un nav dārgi

Dārzkopības aprīkojuma īpašnieki periodiski ir ieinteresēti labiekārtotu bloku remontā - ekspluatācijas īpašības atstāj savu zīmi, un visiem modeļiem ir jāveic remontdarbi bez izņēmuma. Šī līmeņa iekārtām nepieciešama profesionāla apkope: no tā ir atkarīga turpmākā darbības drošība. AnyDo.lv tiešsaistes pakalpojums palīdzēs jums atrast speciālistu, kurš lēti un uzticami veiks remonta darbus.

Kad jāremontē aizejošais motobloks?

Lai veiktu profilaktisko apkopi, jums periodiski jāsazinās ar meistaru. Bet ir faktori, kas norāda, ka nekavējoties nepieciešama profesionāla palīdzība. Starp viņiem:

 • aprīkojuma jaudas samazināšana;
 • nepamatots degvielas patēriņa pieaugums;
 • izeja no melnas vai pelēkas krāsas dūmu caurules;
 • ātra un pārmērīga motora sildīšana;
 • sitieni un citi ārēji trokšņi darba laikā;
 • pastiprināta vibrācija darbības laikā;
 • nosmērē apvalku.

Visus šos faktorus var novērst, ievērojot gargājēja traktora ekspluatācijas noteikumus: lietojiet augstas kvalitātes degvielu, regulāri nomainiet gaisa filtru un eļļu, uzklājiet ražotāja ieteikto smērvielu un pareizi uzglabājiet aprīkojumu. Sarežģīts un dārgs remonts nebūs vajadzīgs, ja nepārslogojat aizejošo traktoru, neiesprūstat to lielā ātrumā un nepieļaujat spēcīgu slīpumu uz sāniem.

Bojājumu veidi un aizbīdņu remonts

Visbiežāk sadzīves tehnikas īpašnieki ir ieinteresēti remontēt Bosch aizmugures traktoru vai remontēt citu zīmolu - šie modeļi ir visizplatītākie, tiem piemīt liela jauda un uzticamība. Bet, tāpat kā jebkura tehnika, tie periodiski neizdodas. Visus radušos darbības traucējumus var iedalīt divās grupās: dzinēja sabrukumi un mehāniskās daļas:

 1. Motora darbības traucējumu gadījumā kapteinis varēs novērst benzīna vai dīzeļdzinēja degvielas sistēmas sabrukumu, ātruma kontroles, aizdedzes sistēmas, iedarbināšanas sistēmas sabrukšanu vai cilindru-virzuļu grupas mehāniskus bojājumus.
 2. Mehānisko bojājumu novēršanas procesā kapteinim visbiežāk nākas saskarties ar transmisijas gultņu, pārnesumkārbas daļu (pārnesumu, vārpstu), gala piedziņas vai diferenciāļa, jaudas noņemšanas vārpstas daļu, sajūga sistēmas nodilumu.

Staigājoša traktora motora vai aprīkojuma mehāniskās daļas remonta cena ir atkarīga no ļoti daudziem faktoriem: aprīkojuma veida, ražošanas valsts, rezerves daļu pieejamības, remonta darbu sarežģītības, sabrukšanas veida utt. Speciālists dažus traucējumus var novērst tieši uz vietas. Dažiem darbiem jums būs jārūpējas par aizejošā traktora nogādāšanu darbnīcā.

Kam pasūtīt motobloka remontu?

Visiem ienācējiem ir pieejams lēts, ātrs, garantēts augstas kvalitātes aizbīdņu bloku remonts, ja mūsu vietnē tiek meklēts speciālists. Mums ir reģistrētu un pārbaudītu speciālistu datu bāze: privāti amatnieki un specializēti uzņēmumi. Jūs varat pārliecināties par viņu profesionalitāti, izmantojot pārskatus, portfolio un kvalitātes novērtējumu vērtējumus. Visi dati ir objektīvi un pārbaudīti.

Jūs varat pabeigt uzdevumu tieši, pats izvēloties izpildītāju. Varat arī norādīt nosacījumus, cenu un nosacījumus, gaidīt vairākus meistaru pieteikumus un izvēlēties labāko no tiem. Maksājums par pakalpojumiem tiek veikts pēc fakta, tāpēc iespējamie riski ir izslēgti. Izmantojiet mūsu pakalpojumus: saņemiet augstas kvalitātes un ātru apkalpošanu ar optimālām izmaksām, netērējot laiku un nervus.

 • Motobloka mb-1 rezerves daļas

 • Motobloka mtz 05 rezerves daļas

 • Mtz 05 rezerves daļas

 • Pārdod motobloku

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Motobloku remonts?