Sludinājumi: Motorpļāvēju un trimmeru remonts

Motorpļāvēju un trimmeru remonts? Atstājiet bezmaksas pieteikumu AnyDo.lv-mūsu meistari viegli salabos Jūsu tehniku!

comment

Sludinājumi kategorijā: motorpļāvēju un trimmeru remonts

Nav uzdevumu šajā kategorijā

Motorpļāvēju un trimmeru remonts ērti un nav dārgi

Motor pļāvēju profesionālais remonts ir reāls pakalpojums privātiem tehnikas īpašniekiem, kā arī speciālistiem un organizācijām, kas sniedz zāles pļaušanas pakalpojumus. Intensīva darbība sezonas laikā nav veltīga: ir nodilums, aizsērēšana, ražošana un citi procesi, kas izraisa sabrukumu. Lai veiktu aprīkojuma apkopi, diagnostiku un atjaunošanu, jums jāsazinās ar meistaru. Atrodiet speciālistu palīdzēs mūsu tiešsaistes pakalpojumam AnyDo.lv.

Remonta trimeru īpašības

Parasti krūmgrieža remonts ir saistīts ar nolietotu detaļu aizstāšanu ar jaunām. Tāpēc ir svarīgi iegādāties zīmolu aprīkojumu no labi zināmiem zīmoliem: rezerves daļas tam ir viegli atrodamas, kas nozīmē, ka remonta laiks būs minimāls. Visizplatītākais vienību sadalījums ir:

  1. Virzuļa grupas bojājumi. Parasti tas ir saistīts ar zemas kvalitātes eļļas izmantošanu vai tās nepietiekamo daudzumu. Remonts ir pilnīga virzuļu grupas nomaiņa un ir dārga. Dažreiz ir vērts apsvērt iespēju iegādāties jaunu pītu.
  2. Parasta tukšgaita, “plūdi” zem slodzes. Šajā situācijā visbiežāk jālabo krūmgrieziena karburators, taču kopumā cēloni var noteikt pēc diagnozes noteikšanas. Piemēram, tas var būt aizsērējusi gāzes filtra dēļ.
  3. Aizdedzes spoles atteice. To var identificēt pēc tā, ka uz sveces nav dzirksteles. Ja ar sveci un barošanas pogu viss ir normāli, meistars nomainīs spoli un atjaunos pīta darbību.
  4. Pārnesumkārbas un motora savienojuma trūkums. Pēc tam, kad ir noskaidrots šādas problēmas cēlonis, speciālists varēs pilnībā salabot un atjaunot vienības normālo darbību.
  5. Atsevišķa kategorija ir elektrisko trimmeru remonts. Parasti problēmas tajās ir saistītas ar pārtrauktu strāvas ķēdi vai nepieciešamību nomainīt motora sukas. Remontu var veikt jebkurš speciālists, kas pārzina elektrotehniku.

Pareiza trimmera apkope

Parasti gāzes trimmeru labošana lūzuma dēļ ir ārkārtēja ierīces nepareizas darbības pakāpe. Ja vēlaties nodrošināt tā ilgstošu darbību bez neparedzētiem apstāšanās gadījumiem, jums jāievēro šādi noteikumi:

  • pļaut tīrās vietās - bez akmeņiem, dzelzs un citām nevajadzīgām lietām;
  • izmantojiet tikai augstas kvalitātes degvielu un specializētu eļļu;
  • benzīnu labāk ņemt rafinētu ar oktānskaitli 89;
  • ielejiet gatavo maisījumu tvertnē. Ir aizliegts sajaukt eļļu ar benzīnu tieši tvertnē;
  • Nepiepildiet maisījumu karstā tvertnē vai ar ieslēgtu motoru.

Ir svarīgi arī pirms sezonas un tās beigās sazināties ar meistaru, lai diagnosticētu un profilaktiski saglabātu motor pļāvēju

Kam vajadzētu pasūtīt gāzes trimmera remontu?

Lēts, ātrs un kvalitatīvs trimmeru remonts ir pieejams, izmantojot mūsu pakalpojumu: mēs nodrošinām iespēju tieši pasūtīt pakalpojumus no pieredzējušiem, uzticamiem amatniekiem vai specializētiem uzņēmumiem. Tikai 5 minūtēs jūs atradīsit perfektu izpildītāju, kurš piekrīt strādāt ar jūsu noteikumiem par jūsu piedāvāto cenu un pabeigt darbu ērtā laika posmā.

Pabeidziet uzdevumu, gaidiet pieteikumus un izvēlieties mākslinieku, apskatot kandidātu portfeli, lasot reālas atsauksmes par viņu darbu, novērtējot vērtējumus. Tieša sadarbība ļaus ietaupīt naudu. Pārbaudīta meistara izvēle dos pārliecību par kvalitāti. Ērts algoritms palīdzēs dažu minūšu laikā atrast mākslinieku. Jūs maksājat par pakalpojumiem pēc fakta, tāpēc jūs neko neriskējat. Remontējiet motor pļāvēju lēti un ar garantiju

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Motorpļāvēju un trimmeru remonts?