Sludinājumi: Pirts būvniecība

Pirts būvniecība. Vajadzīgi pieredzējuši meistari pirts būvniecībā ? AnyDo.lv palīdzēs jums atrast kompetentu meistaru!

comment

Sludinājumi kategorijā: pirts būvniecība

Category shovel
Pārvietots uz arhīvu
2200.00
Ir nepieciešams uzcelt pirts
2200.00
  • Latvija
  • 19 Аprīļa 2021, 12:13
Category shovel
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Nepieciešama pirts būvniecība privātmājā. Pirts paredzēta pašā mājā vienā istabā. Divas ļāvas ap 190 cm. Viena lāva perpendikulāri šīm lāvām. Paredzēta elektriskā krāsns. Krāsni un durvis varu iegādāties pati saskaņā ar Jūsu konsultāciju. Objekts atrodas Saulkr...
Cena ir apspriežama
  • Latvija, Saulkrasti
  • 8 Аprīļa 2021, 12:00
Category shovel
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Labdien! Rakstu Jums par iespējamu sadarbību jaunas pērtuves būvniecībā īpašumā “Kaijas” Upesgrīvā. Šobrīd tiek nojaukta vecā pirts ēka un maijā sāks būvēt jauno. Ēka projekts ir pabeigts un mans uzdevums ir atrast meistaru tieši pašai pērtuvei, pie kā plānots sākt str...
Cena ir apspriežama
  • Latvija, Engure
  • 26 Marta 2021, 03:09

Pirts būvniecība ērti un nav dārgi

Mazu konstrukciju būvēšana ir ērta un nav dārga

Būvdarbu organizēšana - pat ja runa ir par nelielas piebūves vai garāžas celtniecību - vienmēr ir apgrūtinoša un grūta. Uzņēmējdarbību nevar atstāt nejaušības ziņā, jums jāzina speciālistu izvēles noteikumi un vismaz vispārīga informācija par pareizu darba secību.

Kā izvēlēties būvuzņēmējus būvdarbiem

Jūs varat aprakstīt atlases faktorus ilgu laiku, taču ir vieglāk sniegt atbildes uz vairākiem svarīgiem jautājumiem, kas attiecas uz visiem būvniecības pasūtītājiem:

  1. Kā izvēlēties komandu sarežģītiem būvdarbiem? Atbilde ir pieņemt darbā tikai cilvēkus ar reputāciju, klientu ieteikumus (jūs pat varat apmeklēt tos objektus, kurus viņi uzcēla agrāk).
  2. Kā kontrolēt būvdarbu kvalitāti? - Noteikti vienojieties par tāmi un noslēdziet līgumu. Aplēsē visi darbi tiek plānoti posmos - jums jāapmeklē iekārta un jākontrolē laiks, ieviešana un materiālu patēriņš. Jebkuru laulību izpildītāji kompensē - šāds noteikums.
  3. Kā iegādāties būvmateriālus un novērst to “pazaudēšanu”? - Jums viss personīgi jākontrolē vai jāpieņem neatkarīgs pārraugs ar zināšanām inženierzinātnēs un būvniecībā. Parasti šāda speciālista maksa ir 5% no tāmes.

Lai jūs varētu tuvāk apskatīt pakalpojumu cenas, zemāk ir norādītas pašreizējās būvdarbu cenas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenas ir orientējošas. Galīgā cena tiek noteikta atkarībā no darba apjoma, materiāliem, izpildes laika un sarežģītības.

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Pirts būvniecība?