Sludinājumi: Šūšanas pakalpojumi, apģērba šūšana pēc pasūtījuma

Vai vajadzīgi šūšanas pakalpojumi? Vai vēlaties pasūtīt individuālu apģērba šūšanu par pieņemamu samaksu? Pasūtiet apģērba šūšanu pie labākajiem meistariem!

comment

Sludinājumi kategorijā: šūšanas pakalpojumi

Category home
Pārvietots uz arhīvu
10.00
Vīriešu jakā ir jāmaina rāvējslēdzējs
10.00
 • Latvija
 • 23 Februāra 2021, 11:58
Category home
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Jānomaina jakai rāvējslēdzējs. Vajag rāvējslēdzēju. Derēs balts vai zils vai metāla. Garums 75 cm. Ūdensdrošu. Un jāpāršuj viena vīle apkaklei. Atirusi ap 10 cm.
15.00
 • Latvija, Ādaži
 • 18 Februāra 2021, 09:18
Category home
Skaidrā naudā
10.00
Jakas rāvējslēdzējs ir jāmaina.
10.00
 • Latvija
 • 15 Februāra 2021, 09:29
Category home
Skaidrā naudā
15.00
На сарафане карманы вшиты высоко, не соответствуют длине руки. Нужно опустить на несколько сантиметров ниже. На платье рукав скроен так, что при сгибе локтей сильн...
15.00
 • Latvija, Rīga
 • 1 Decembra 2020, 08:13
Category home
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Ремонт кожаной куртки.Мужской не большая дырочка
15.00
 • Latvija
 • 11 Novembra 2020, 11:31
Category home
Pārvietots uz arhīvu
15.00
Viegli iešūt iegādāto kleitu, lai tā būtu cieši pieguļoša
15.00
 • Latvija
 • 8 Oktobra 2020, 04:25
Category home
Pārvietots uz arhīvu
25.00
Sieviešu bikšu uzvalks
25.00
 • Latvija
 • 2 Septembra 2020, 06:03
Category home
Pārvietots uz arhīvu
10.00
Mainiet divus šos svārkus taisnā siluetā
10.00
 • Latvija
 • 27 Augusta 2020, 12:00
Category home
Pārvietots uz arhīvu
10.00
Ādas jakas slēdzenes nomaiņa
10.00
 • Latvija
 • 22 Augusta 2020, 12:00
Category home
Pārvietots uz arhīvu
20.00
Надо поменять молнию сзади на платье, молния вшита в очень тонкое кружево. вшивалась вручную. не знаю, можно ли прошивать на машинке.
20.00
 • Latvija, Rīga
 • 17 Jūnija 2020, 01:03
Category home
Pārvietots uz arhīvu
Cena ir apspriežama
Размер 5xl
Cena ir apspriežama
 • Latvija, Rīga
 • 23 Аprīļa 2020, 08:44

Šūšanas pakalpojumi ērti un nav dārgi

Šuvēja pakalpojumi Rīgā - profesionālu ateljē un privātu šuvēju pakalpojumi

Individuālā šūšana Rīgā ir viena no visattīstītākajām pakalpojumu nozarēm. Galvaspilsētā parādījās daudz specializētu ateljē un privātu šuvēju, kas spēj radīt augstas kvalitātes priekšmetus svētku un ikdienas valkāšanai. Jaunu tehnoloģiju un aprīkojuma pieejamība, speciālistu kvalifikācijas pieaugums ļauj mums radīt apģērbu, kas var pārsteigt un iepriecināt. Pielāgošana pēc pasūtījuma ir pieprasīta privātu klientu un uzņēmumu vidū. Lai atrastu  šuvēju ar portfolio un pieņemamām cenām pasūtījuma izpildei, palīdzēs mūsu tiešsaistes pakalpojums AnyDo.lv.

Kopēji privāto ateljieru un šuvēju pakalpojumi

Ir vairākas pakalpojumu kategorijas, kuras visbiežāk pasūta specializētajos ateljē vai pie privātiem speciālistiem. Viņi ir vienlīdz pieprasīti gan galvaspilsētā, gan visā Latvīja. Starp viņiem:

 1. Apģērbu šūšana . Vīriešu sieviešu un bērnu ikdienas un svētku tērpi, individuālu izmēru pielāgošana, katra zīmola īpašo apģērbu izstrāde un īpaši personāla darbs.
 2. Apģērbu remonts . Mazu daļu atjaunošana, mainot izmēru, pagriežot, saīsinot vai pagarinot, strādājot ar audumiem, kažokādām un ādu. Auduma asaru maskēšana, aksesuāru nomaiņa, oriģinālo elementu pievienošana (ieskaitot dekoratīvos).
 3. Šūšana tekstila . Aizkaru, aizkaru un aizkaru, unikālu gultasveļas, citu mājas tekstilizstrādājumu izveidošana. Dizaina izstrāde, audumu atlase, pielāgošana no nulles vai esošo izstrādājumu izmēru pielāgošana.
 4. Citi šuvēja pakalpojumi . Visi citi darbi, kas nepieder pie iepriekšējām kategorijām: piemēram, automašīnu sēdekļu pārvalku šūšana, apģērba radīšana suņiem un tā tālāk.

Kā pasūtīt lētu un ātru šūšanu?

Lai ietaupītu samaksu par pakalpojumiem, neapdraudot gatavā produkta kvalitāti, iesakām sazināties ar tiešajiem izpildītājiem. Tas var būt šuvēja mājās - privāts speciālists, kuram mājās ir viss nepieciešamais aprīkojums pasūtījumu izpildei. Viņa nemaksā īri, pati strādā pēc pasūtījumiem, tāpēc var atļauties zemāko uzcenojumu pakalpojumiem. Bet tajā pašā laikā maz ticams, ka viņa uzņemsies steidzamu darbu, it īpaši “pīķa” periodos. Otrais variants ir neliela studija. Šeit strādā vairāki šuvēji, viņi strādā īrētā telpā. Viņu pakalpojumu izmaksas ir nedaudz augstākas, taču ir iespēja veikt steidzamus uzdevumus.

Pielāgošana pēc pasūtījuma: darba posmi

Šuvēja profesionālie pakalpojumi - tas ir uzdevumu kopums, kas galu galā ļauj sasniegt vēlamo rezultātu. Šo uzdevumu sarakstā obligāti ietilpst:

 1. Pieteikuma saņemšana . Jūs norādāt pamatinformāciju pasūtījumā. Kad esat izvēlējies mākslinieku mūsu pakalpojumā, jūs piekļūstat viņa kontaktinformācijai. Iepriekšēju informāciju (termiņi, versijas, materiālu veidi) var apspriest pa tālruni vai tiešsaistē.
 2. Tikšanās ar šuvēju . Speciālists, vizuāli novērtējis jūsu parametrus un figūras veidu, var ieteikt individuālu risinājumu komplektu. Viņu mērķis ir uzsvērt priekšrocības un slēpt iespējamos trūkumus. Jūs varat vienoties par vispārēju vienošanos, pārlūkojot gatavu apģērbu katalogus vai atvedot savas skices, uz kuru pamata šuvēja izveidos nepieciešamo attēlu.
 3. Auduma izvēle . Profesionāls šūšanas uzņēmums parasti tieši sadarbojas ar materiālu piegādātājiem. Šis faktors vien ļauj samazināt individuālās šuves izmaksas. Sadarbībā ar privātu šuvēju audumu parasti pērk klients pēc iepriekšējas apspriešanas un veida, krāsas izvēles. Izplatītākie materiālu veidi: āda un kažokādas (mākslīgās un dabīgās), tekstilizstrādājumi, kokvilna un lins, džinsi un satīns, zīds un žakarda. Kopumā tas viss ir atkarīgs no produkta, kas jums jāsaņem.
 4. Veiciet mērījumus . Pieredzējis šuvēja Rīgā šajā posmā veiks visprecīzākos mērījumus un ņems vērā jūsu individuālās īpašības. Profesionāļu parastā prakse ir veikt nelielu rezervi, pamatojoties uz veiktajiem mērījumiem, lai ņemtu vērā iespējamās sezonālās izmaiņas skaitlī un pielāgotu drēbes jau uzstādīšanas stadijā.
 5. Izstrādājumu šūšana . Atkarībā no sarežģītības speciālistam kopumā būs nepieciešamas apmēram 16-20 stundas, lai veiktu mērījumus un šūtu. Šis laiks ir pietiekams, lai nodrošinātu perfektu detaļu piemērotību, izvirzītu diegu un nevienmērīgu šuvju neesamību.
 6. Ieklāšana . Pirmo montāžu veiksit tad, kad kādas lietas gatavība būs 90%. Šajā posmā šuvēja atzīmēs vietas, kur jums ir nepieciešams aplocīt, uzņemt, mainīt līniju. Pēc tam jums pietiks, ja jūs ieradīsities galīgajā komplektācijā un paņemsit gatavo apģērbu. Apģērbu šūšana pēc pasūtījuma, pirmkārt, ir garantija, ka figūra būs lieliski piemērota.

Cik maksā individuālā šūšana Rīgā?

Cik maksā šūt kleitu - gadījuma vai svētku - pēc individuāla pasūtījuma? Vai tā ir taisnība, ka šī summa ir dārgāka nekā gatavu apģērbu pirkšana masu tirgū? Ir vērts izdomāt, no kā sastāv dizaineru apģērbu cena:

 • materiālu un piederumu izmaksas;
 • šuvēja alga;
 • telpu noma (studijai);
 • samaksa par elektrību;
 • aprīkojuma uzturēšanas izmaksas;
 • papildu faktori (piemēram, augsta steidzamība).

Izmaksas ietekmē stundu skaits, ko šuvēja pavadīs darbā - un attiecīgi šis faktors ir atkarīgs no izstrādājuma veida un sarežģītības, dekoru daudzuma. Kā jau minēts, vairāku iemeslu dēļ mājās strādājoša privāta šuvēja pakalpojumi maksā mazāk. Profesionāls šūšanas cehs ir spiests iekasēt visas ekspluatācijas izmaksas. Tāpēc, ja salīdzinām apģērbu cenas no šūšanas fabrikām un privātajām šuvējām, atšķirība nebūs ievērojama.

Svarīgs. Tas ir par kvalitatīva apģērba salīdzināšanu ar unikālu dizainu un profesionālu šūšanu. Āzijas izcelsmes lietu cena ir daudz zemāka, taču kvalitāte pat nav apspriežama.

Labākie audumi pasūtīšanai

Pasūtot drēbes Rīgā, ir vērts kontrolēt materiālu kvalitāti - īpaši, ja par to iegādi ir atbildīgs izpildītais. Audumu daudzveidība mūsdienu tirgū ļauj iegūt lietu ar jebkādām īpašībām. Tāpēc, pirms izvēlēties materiālu, ir svarīgi skaidri noteikt, kuru apģērba gabalu galu galā vēlaties iegūt, ar kādām īpašībām un kā materiāls var mainīties šūšanas laikā. Ja šuvējai ir paraugs, labāk to izmēģināt ar pieskārienu, iemest to uz pleca, saburzīt un izstiepties: tā jūs sapratīsit, cik daudz auduma jums ir piemērots blīvuma, komforta un citu īpašību ziņā.

Pērciet audumu atsevišķi vai uzticaties ateljē izvēlei? Daži šuvēji saka, ka nav ētiski piedāvāt savus materiālus klientam: pašam klientam ir jāiegādājas pareizais norādītā materiāla daudzums. Tātad klients būs pārliecināts, ka tieši šūšanai tika iztērēts tieši tik nepieciešamais daudzums, un viņi izmantoja nevis kvalitatīvu, bet gan kvalitatīvu materiālu.

Slavenu zīmolu kopijas

Profesionāli auditorijas un privāti šuvēji var radīt ne tikai lietas, kas balstītas uz viņu pašu vai klienta dizainu. Ir populāri izgatavot populāru apģērbu kopijas no slaveniem zīmoliem un modes namiem. Spēja izveidot precīzu kopiju ir šuvēja profesionalitātes rādītājs. Pluss klientam ir tas, ka viņš saņem preci par pieņemamu cenu, perfekti pielāgojot formu. Ir ārkārtīgi grūti atšķirt oriģinālu no kopijas - to var izdarīt tikai profesionāls modists.

Kam pasūtīt šūšanu un apģērbu remontu?

Mūsu pakalpojums dod iespēju pasūtīt šūšanas kleitas, uzvalkus, svārkus, blūzes, kreklus, darba drēbes un citas lietas tieši no privātiem izpildītājiem vai specializētiem ateljē. Lai pasūtītu, pietiek ar 5 minūtēm:

 • pabeigt uzdevumu;
 • norādiet pasūtījuma datus;
 • piedāvāt cenu;
 • norādiet ērtu termiņu;
 • ja nepieciešams, norādiet citus nosacījumus.

Brīvi izpildītāji iesniegs pieteikumus uzdevuma veikšanai, un jums būs jāizdara tikai izvēle par piemērotu kandidātu. Lai to izdarītu, izmantojiet pārskatus, darba kvalitātes novērtējumus, speciālistu portfeli. Nav nekādu priekšapmaksu, maksu par pakalpojumu vai citām izmaksām: jūs neko neriskējat, sazināties tieši ar darbuzņēmēju un maksāt par galaproduktu.

Ietaupiet laiku, pasūtiet pakalpojumus bez riska un izbaudiet kvalitatīvu pielāgošanu ar mūsu pakalpojumu izpildītāju palīdzību. Pasūtiet ikdienas apģērbu un īpašus gadījumus. Kleita stilīgi, pat ja jums ir nestandarta figūra.

 • Šūšanas pakalpojumi cenas

 • Šūšana

 • Ateljē

 • Apģērbu labošana cenas

 • Apģērbu remonts cenas

 • Apģērbu remonts

 • Kleitas šūšana cena

 • Aizkaru šūšana

 • Apģērbu labošana rīga

 • Šūšanas darbnīca pļavniekos

 • Aizkaru šūšanas cenas

 • Aizkaru šūšana cenas

 • Šūšanas piederumu veikals

 • Šūšanas kursi

Kā arī mūsu mājaslapā meklēja
 • Garās kleitas šūšana

 • Apģērbu salons

 • Sporta apģērbu šūšana

 • Lielo izmēru kleitu šūšana

 • Buras šūšana

 • Lambrekēnu šūšana

 • Bērnu apģērbu šūšana mazā vairumā

 • Leļļu šūšana no augu materiāliem pēc pasūtījuma

 • Spectērpu šūšanas ateljē

 • Dūnu jaku remonts

 • Frotē halātu šūšana

 • Šūt kreklu

 • Vestes no kažokādas šūšana

 • Džinsu šūšana

 • Lielo izmēru apģērbu šūšana

 • Mājas tekstilizstrādājumu ražotāji

 • Bērnu kleitu šūšana

 • Formas apģērbu šūšana pēc pasūtījuma

 • Korporatīvā apģērba šūšana

 • Hokeja formas tērpu šūšana

 • Smokinga šūšana

 • Uniformu izgatavošana

 • Kostīmu šūšana daiļslidošanai

 • Romiešu aizkaru šūšana

 • Tērpu izgatavošana animatoriem

 • Deju kostīmu šūšana.

 • Trikotāžas cepures pēc pasūtījuma

 • Kaklasaišu šūšana

 • Adītas kleitas pēc pasūtījuma

 • Skolas formas tērpu šūšana

 • Spilvenu šūšana mēbelēm

 • Telšu remonts

 • Ādas jaku šūšana

 • Kreklu šūšana

 • Šūt aizkarus

 • Apšūt svārkus

 • Mākslas vingrošanas tērpu šūšnsa

 • Tekstilizstrādājumu ražotāji

 • Ādas jakas šūšana

 • Apģērba šūšana vairumā

 • Virsdrēbju ateljē

 • Dāvanu maisiņu šūšana

 • Franču aizkaru šūšana

 • Pārtaisīt kleitu

 • Šūšanas cehs

 • Neliels apģērbu remonts

 • Sieviešu bikšu šūšana

 • Tilla aizkaru šūšana

 • Polo šūšana

 • Tekstilizstrādājumu ražošana

 • Tautas tērpu šūšana

 • Cimdu izgatavošana pēc pasūtījuma

 • Japāņu aizkaru šūšana

 • Baznīcas apģērbu šūšana

 • Vīriešu krekla šūšana

 • Ādas izstrādājumu restaurācija

 • Gultas pārklāju šūšana pēc pasūtījuma

 • Ateljē kažokādu šūšana

 • Peldkostīmu šūšana

 • T-kreklu izgatavošana pēc pasūtījuma

 • Dīvāna spilvenu šūšana

 • Ādas vējjaku restaurācija

 • Apģērba šūšanas cehs

 • Kažokādu labošana

 • Šūšanas ateljē

 • Treniņtērpu šūšana pēc pasūtījuma

 • Nomainīt rāvējslēdzēju džinsos

 • Spilvendrānas šūšana

 • Blūžu šūšana

 • Auto tentu izgatavošana

 • Izšūt kreklu

 • Peldkostīmu šūšana vingrošanai

 • Medicīniskā apģērba šūšana

 • Vīriešu bikšu šūšana

 • Aizkaru dizains

 • Darba apģērbu šūšana

 • Galdauta šūšana

 • Mēteļa šūšanas ateljē

 • Rāvējslēdzēja remonts

 • Apģērbu izgatavošana suņiem

 • Viesmīļu formas tērpu šūšana

 • Vestes

 • Kreklu šūšana

 • Priekšautu šūšana viesmīļiem

 • Vējjaku šūšana

 • Promo apģērbu šūšana

 • Sporta formu šūšana

 • Kažoku šūšana pēc pasūtījuma

 • Kažokādas cepuru izgatavošana

 • Aizkaru šūšana guļamistabai

 • Restorānu tekstilizstrādājumu šūšana

 • Aitādas kažoka šūšana pēc pasūtījuma

 • Uniformu izgatavošana personālam

 • Tautastērpu šūšana

 • Ūdeļu kažoku šūšana

 • Īsināt mēteli

 • Karogu šūšana

 • Pasūtīt tentu

 • Virsdrēbju šūšana

 • Dūnu jakas šūšana

 • Vējjaku šūšana pēc pasūtījuma

 • Apģērbu šūšana vīriešiem

 • Dekoratīvo spilvenu šūšana

 • Polo kreklu šūšana

 • Tentu šūšana kuterim (laivai)

 • Vīriešu uzvalku šūšana

 • Uzvalku šūšana pēc pasūtījuma

 • Futbola formas tērpu izgatavošana

 • Kleitu ateljē

 • Virsdrēbju remonts

 • Apakšveļas šūšana

 • Apģērbu restaurācija

 • Aizkaru dizains vadītāja kabinetam

 • Teātra tērpu šūšana

 • Mākslīgo kažoku šūšana

 • Kostīmu šūšanas ateljē

 • Krūšturis pēc pasūtījuma

 • Sieviešu kostīmu šūšana

 • Basketbola uniformu izgatavošana

 • Vīrieša žaketes šūšana

 • Drēbju izgatavošana no brezenta

 • Rudens mēteļa šūšana

 • Trikotāžas izstrādājumu remonts

 • Halātu šušana

 • Pasūtīt aizkaru šūšanu

 • Pārvalku šūšana vieglo automašīnu piekabēm

 • T-kreklu šūšana

 • Bērnu apģērba šūšana

 • Uniformu šūšana

 • Nomainīt kleitas rāvējslēdzēju

 • Ādas somu šūšana

 • Bikšu šūšana pēc pasūtījuma

 • Pārvalku šūšana automašīnām

 • Virtuves aizkaru šūšana

 • Galda veļas šūšana

 • Tentu izgatavošana

 • Slēpošanas apģērba remonts

 • Svītšotu šūšana

 • Militāro formu izgatavošana

 • Kreklu šūšana pēc pasūtījuma

 • Adīt džemperi

 • Bikšu kostīma šūšana

 • Tenti lapenēm

 • Skatuves tērpu izgatavošana

 • Ekskluzīva apģērba šūšana

 • Individuāla sieviešu apģērba šūšana

 • Tilla .malas apsūšana

 • Caunādas kažoka šūšana

 • Teltis pēc pasūtījuma

Papildus varianti papildus darbiem
 • Mīksto mēbeļu šuvēja

 • Šuvēja, lai salabotu drēbes

 • Šuvēja specapģērba izgatavošanai

 • Ražošanas šuvēja

 • Apavu izgatavotājs

 • Ādas šuvēja

 • Aizskaru šuvēja

 • Šūšanas fabrika

 • Apģērbu dizainers

 • Mēbeļu ražošanas šuvēja

 • Drēbnieks-universals

 • Šuvēja uz kažokādas

 • Šuvēja bez darba pieredzes

 • Šuvēja ar pieredzi

 • Šuvēja-laborante

 • Šuvēja

 • Drēbnieks ateljē

 • Šuvēja mēbelēm

 • Apakšveļas šuvēja

 • Apģērbu ražošana

 • Šuvēja Motorists

 • Šuvējas mājās

 • Šuvēja ārzemēm

 • Apģērba šuvēja

 • Mājas darba šuvēji

 • Aizkaru šuvēja

 • Izšūšana mājās

 • Šuvēja piegriezējs

 • Apavu virsmas šuvēja

 • Šūšanas darbnīca

 • Piegriezējs

 • Mēbeļu šuvēja

 • Šuvēja ateljē

 • Šuvēja

 • Šuvēja māceklis

 • Kāzu kleitas šuvēja

 • Ādas šuvēja

 • Šuvēja piegriezējs

 • Šuvēja

 • Šuvēja mājās

 • Drēbnieks-piegriezējs

 • Aizskaru šuvēja

 • Dizainera šuveja

 • Šuvēja kāzu salonā

 • Šuvēja ar izmitināšanu

 • Šuvēja-universals

 • Šuvēja modelētājs

 • Ādas drēbnieks

 • Trikotāžas šuvēja

 • Drēbnieka palīgs

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Šūšanas pakalpojumi?