Sludinājumi: Turbīnu remonts

Turbīnu remonts. Vēlaties pasūtīt turbīnas remonta pakalpojumus? AnyDo.lv jūs atradīsiet uzticamu izpildītāju dažu minūšu laikā!

comment

Sludinājumi kategorijā: turbīnu remonts

Nav uzdevumu šajā kategorijā

Turbīnu remonts ērti un nav dārgi

Turbīnu profesionāls remonts ir populārs pakalpojums modernu transportlīdzekļu īpašniekiem. Gandrīz visi no tiem ir aprīkoti ar turbokompresoriem, kas dažādu iemeslu dēļ var nedarboties. Bojāto turbokompresoru var labot pieredzējis speciālists, kurš izmanto nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus. Izmantojot AnyDo.lv pakalpojumu, varat atrast profesionālu privātu darbu vadītāju vai remonta komandu.

Transportlīdzekļa turbīnas atteices cēloņi un pazīmes

Visbiežāk turbīnas kļūmi izraisa trešās puses priekšmeta iekļūšana lāpstiņritenī vai abrazīvu vielu iekļūšana eļļošanas sistēmā. Vēl viens iemesls ir naftas bada. Ja eļļas daudzums turbīnas vārpstas pagriešanai ir nepietiekams, notiek ātra kļūme. Sadalījuma cēlonis var būt arī dabiskais nolietojums - elementa resursa izstrāde, kas vidēji ir 250-350 tūkstoši kilometru. Kas izraisa turbīnu sabrukumu:

 • pazūd vilce;
 • dūmi no izplūdes caurules;
 • atšķirīgs motors (ir grūti noslīcināt).

Turbīnu remonta veidi un posmi

Kvalitatīva turbīnu atjaunošana ir izpildāms uzdevums speciālistam ar specializētu pieredzi. Atkarībā no sadalījuma veida un nepieciešamā darbu kopuma tiek izdalītas trīs remonta sarežģītības kategorijas. Standarts ietver remonta komplekta izjaukšanu un nomaiņu, vārpstas līdzsvarošanu un pulēšanu. Ar vidējo vērtību kapteinis demontē auksto lāpstiņriteni, pulē vārpstu un veic balansēšanu.   aizstāj vārpstu, spārnu, ģeometriju, kā arī citus darbus, lai pilnībā atjaunotu elementu. Remonta darbības:

 1. Turbīnu diagnostika. Mūsdienu aprīkojums un pieeja procesam ļauj diagnosticēt elementus, nenoņemot no automašīnas. Tas ir ātrs, ērts izpildītājiem un lēts.
 2. Izstāšanās. Ja diagnostikas procesa laikā meistars nosaka darbības traucējumus, tad ir laiks noņemt turbīnu. Parasti tas prasa līdz 4 stundām (tas viss ir atkarīgs no nepieciešamā darba sarežģītības).
 3. Izjaukšana. Pēc tam meistars nenoraida neveiksmīgus elementus. Šajā posmā jūs varat precīzi aprēķināt, cik maksās turbīnu atjaunošana un cik ilgs laiks to prasīs.
 4. Remonta darbi. Meistars notīra pēc atmešanas palikušās daļas, nomaina bukses un noraidītās rezerves daļas. Beigās, īpašos apstākļos, speciālists veic līdzsvarošanu.
 5. Montāža un diagnostika stendā. Jo īpaši meistars pārbauda elementa eļļas noplūdes, pārliecinās par stabilu un pareizu darbību. Pēc tam jūs varat instalēt turbīnu. Process, atkarībā no atrašanās vietas sarežģītības, prasīs līdz 5 stundām.
 6. Kam vajadzētu pasūtīt turbīnu remontu?

  Pasūtot meistara vai specializētas komandas pakalpojumus mūsu servisā, ir iespējams kvalitatīvs, ātrs un lēts turbīnu remonts. Tieša mijiedarbība ar darbuzņēmēju bez komisijas un pārmaksām palīdzēs ātri un par saprātīgu samaksu atrisināt problēmu. Lai pasūtītu pakalpojumus, jums vienkārši jāpabeidz uzdevums un jānorāda intereses nosacījumi, budžets un noteikumi. 2-3 minūtes ir pietiekami, lai gaidītu pieteikumus un meistara izvēli atbilstoši pārskatiem un portfolio. Visi pie mums reģistrētie speciālisti ir izturējuši pārbaudi. Tas ļauj pasūtīt darbu izdevīgi, droši, ar garantētu rezultātu.

   

 • Turbīnu remonts atsauksmes

 • Turbīnas remonts cena

 • Turbīnu rezerves daļas

 • Turbokompresors

 • Turbo meistars

 • Sprauslu restaurācija

Pastāstiet par mums saviem draugiem
Gribat pildīt uzdevumus kategorijās Turbīnu remonts?